Kapat
Genel 42 views 0

Hamile Arkadaşını Öldüren Youtuber Olayının Perde Arkası

Canlı yayın sırasında YouTuber’ın onu öldürdüğü iddia edilen hamile kız arkadaşının ölüm nedeni ortaya çıktı
Daha önce Valentina Grigoryeva’nın sıfırın altındaki sıcaklıklarda iç çamaşırlarıyla dışarıda kilitli kaldığı için öldüğüne inanılıyordu.

Rus yasa uygulayıcılarına göre, Rus YouTuber Stas Reeflay’in canlı yayında öldürülen hamile kız arkadaşı “korkunç ve çok sayıda kafa travması” nedeniyle öldü.

Gerçek adı Stanislav Reshetnikov olan Reeflay’e, izleyiciler tarafından kız arkadaşı Valentina “Valya” Grigoryeva’yı kamera karşısında taciz etmesi için para aldığı bildirildi. Canlı yayın sırasında Reshetnikov, Grigoryeva’yı istismar etti ve ona fahişe dedi.

Daha önce Grigoryeva’nın, izleyiciler tarafından da canlı olarak görülen sıfırın altındaki sıcaklıklarda iç çamaşırlarıyla dışarıda kilitli kaldığı için öldüğüne inanılıyordu. Grigoryeva yaklaşık 15 dakika boyunca neredeyse çıplak bir balkonda dışarıda kaldı. Reshetnikov onu tekrar içeri getirdiğinde ölü göründü ve bir izleyici polisi aradı.

Grigoryeva’yı içeri aldıktan sonra izleyiciler Reshetnikov’un “Valya, kahretsin, ölmüş gibi görünüyorsun. Bunny, hadi … bana bir şey söyle. Endişeleniyorum. Kahretsin … Onun kalp atışını [hissetmiyorum].”

Reshetnikov izleyicilerine “Beyler … Nabız yok … Solgun. Nefes almıyor” dedi.

İzleyiciler olay yerine polis ve sağlık görevlilerinin geldiğini gördü ve Grigoryeva’nın ölümünden iki saat sonra devam ettiğine inanılan canlı yayında Grigoryeva’nın öldüğünü bildirdi.

Reshetnikov ilk başta kalbi kırık ve pişman görünse de daha sonra “Pişman olacak ne var? Ben gerçekten hiçbir şey yapmadım ” diyor Meawww .

Rus Araştırma Komitesinden bir yetkili olan Olga Vrady, Grigoryeva’nın ölümünün “kranyoserebral travma” sonucu olduğunu ilan etti. Vrady da Grigoryeva göre “yüz ve yumuşak dokuların kanaması birden morarma” vermediğini söyledi Daily Mail’de .

Reshetnikov şu anda adam öldürmekten soruşturma altında ve suçlu bulunduğu takdirde 15 yıl hapis yatabilir.

Kolluk kuvvetleri, Reshetnikov’un daha önce Grigoryeva’yı öldüğü gün “kafasına birkaç kez vurduğunu” itiraf ettiğini söyledi.

Ancak Reshetnikov masumiyetini koruyor. Grigoryeva’nın dışarıda soğukta felç geçirdiğini iddia ediyor.

Korkunç görüntülere rağmen, YouTube ve TikTok , cinayetin gerçekleşmesinden birkaç gün sonra videoyu platformlarından tamamen kaldırmak için mücadele ediyorlardı.

 

Emrah Avcı {Emrah Avcı}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir