Playstation Web Sitesi Yenilendi!

Playstation 5 resmi internet sitesinde güncellemeler yapıldı. Bu güncellemelerin en kısa zamanda tanıtımının gelmesi bekleniyor. Sony bizlere Playstation kullanıcıları için yeni paylaşımlarda bulunuyor. Fakat güncellenmiş web sitede çok fazla içerik yok. Yalnızca üç temel madde ve kısa açıklamalar yer alıyor. Oyun meraklıları ise şimdiden başlıklardan bile heyecan yapmaya hazır halde! 2020 tatil döneminde piyasaya sürülecek olan Playstation 5 web sitesinde şu üç başlık var; yıldırım hızı, çarpıcı oyunlar ve son olarak nefes kesici etkileyicilik. Yüksek hızda yepyeni ve heyecanlı Playstation oyunları oynamak için bu yaz ekran başına geçebilirsiniz.
Playstation 5 Web Sitesi Hakkında
Playstation 5 hakkında şuan bir fiyat teklifi sunulmuş değil. Fakat teknik özelliklerin raporları ışığında birtakım tahminler yürütülmeye devam ediliyor. Fiyat hakkında bilginin 2 Haziran 2020 tarihinde verilmesi planlanıyor. Bunun dışında Sony Haziran ayında ücretsiz olarak sunulacak oyunu da sosyal medya aracılığı ile yayımladı. Call of Duty WW2 bu yazın ilk ücretsiz Playstation oyunu olacak. Sony çoğu kullanıcı tarafından beğenilen oyunu PS Plus aboneleri için özel olarak sunacağını Twitter üzerinden duyurdu.
Oldukça kısa bir süre önce piyasaya bazı yeni Playstation 5 oyunları da sızdırılmıştı. 2020 yılının son zamanlarına doğru piyasaya sunulacak PS5’te olacak oyunlardan bazılarını sizler için bu yazıda paylaşacağız. Yeni sızdırılan oyunlarda bazıları yeni nesil konsol ile beraber gelecek. Bu da tüm kullanıcılar için heyecanla beklenen anlardan biri! Sızdırılan Playstation 5 oyunlarından bazıları; The Sims 5, Outriders, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Gran Turismo 7, Cyberpunk 2077, Battlefield 6, Assassin’s Creed: Valhalla, Ultimate Fishing Simulator 2, Vampire: The Masquerade Bloodlines 2, Quantum Error, Untitled Mikage Project, The Lord of the Rings: Gollum, Untitled Mikage Project, FIFA 21, Gods and Monsters, Scarlet Nexus, Madden NFL 21, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine, Untitled Harry Potter RPG, Dying Light 2, Observer: System Redux, Roots of Pacha gibi vazgeçilmez ve heyecanlı oyunlardır. PS5 bu yıl da oyun tutkunları için oldukça etkili oyunlar sunmaya devam ediyor.

One thought on “Playstation Web Sitesi Yenilendi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir